Tenis

Krakowski Klub Sportowy Olsza - Tenis

Krakowski Klub Sportowy Olsza – Tenis

W myśl powiedzenia „W zdrowym ciele zdrowy duch!” nasza firma objęła patronat nad Krakowskim Tenisowym Klubem Sportowym Olsza. Każdy może tu przyjść i spróbować swoich sił, bo tenis łączy pokolenia. REVESEN kibicuje wszystkim, którzy na kortach tworzą historię Klubu.

Piłka Nożna

Klub Sportowy Ropa

Klub Sportowy Ropa – Piłka Nożna

Wspieranie lokalnego sportu oraz lokalnych inicjatyw sportowych jest dla nas priorytetem. Obejmując patronat nad Klubem Sportowym Ropa, stwarzamy profesjonalne warunki do treningów oraz rozgrywanych meczy. Pomagamy dzieciom i młodzieży w rozwijaniu ich umiejętności piłkarskich, co sprzyja także integracji miejscowej społeczności.

Mistrzyni słowa i pióra Poetka

Mistrzyni słowa i pióra Poetka

Mistrzyni słowa i pióra Poetka

Jedni kochają sport, inni literaturę. A REVESEN wspiera zarówno aktywność ruchową, jak i intelektualną. Dlatego objęliśmy patronatem działalność literacką Izabeli Zubko – lokalnej poetki, laureatki szeregu konkursów poetyckich. Juror w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach literackich.Zdobywczyni wielu nagród literackich nie tylko rangi Państwowej jak również międzynarodowej otrzymała „WORLD LITERATURE PRIZE” (Światowa Nagroda Literacka) oraz „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.

.

Międzynarodowa mistrzowska para taneczna

Międzynarodowa mistrzowska para taneczna

Międzynarodowa mistrzowska para taneczna

Tomasz Solorz i Katarzyna Borkowska to para taneczna którą wspołpracujemy już od dłuższego czasu. Odnoszą liczne sukcesy nie tylko w konkursach odbywających się na terenie naszego kraju,lecz również na arenie międzynarodowej występując na turniejach tanecznych odbywających się na całym świecie. Na co dzień można ich zobaczyć w Krakowskiej Szkole Tańca.

MY JUŻ POMAGAMY !!!

MY JUŻ POMAGAMY !!!

MY JUŻ POMAGAMY !!!

Zachęcamy państwa do pomocy i wsparcia Hospicjum im. Chrystusa Króla w Stróżach,które to pomaga osobą w najcięższych chwilach życia . Pomóżmy utzrzmać europejskie standardy leczenia i rehabilitacji.

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym KRS 0000028676.