KROK 1

GATUNEK

Proces tworzenia własnej niepowtarzalnej podłogi zaczyna się od wyboru gatunku drewna: dąb europejski lub jesion każdy z gatunków daje nam niepowtarzalne usłojenie i barwę podłogi.

KROK 2

KLASA – natur, marakant, rustical, rustical extra

O klasie jak i charakterze podłogi drewnianej decyduje ilość widoczych sęków i pęknięcieć. Zdecyduj sam czy wolisz charakterną klasę rustical extra czy spokojną równą , stonowaną klasę natur.

KROK 3

Wymiary

Oferujemy deski podłogowe do 2,2 metrów długości , szerokości sięgającej 19 cm i grubości 16 lub 20mm. Najdłuższe deski wykonujemy także w klasie natur, czyli bez sęków, co czyni je produktem wyjątkowym i trudno dostępnym. Najpopularniejszy wybór wymiarów wśród naszych klientów to mix długości desek podłogowych, które dopasowujemy do wymiarów pomieszczenia klienta.

KROK 4

WZÓR UŁOŻENIA

Jeśli bardziej niż ułożenie w tradycyjny sposób długich i szerokich desek ułożonych na wprost podobają Ci się nietypowe wzory ułożenia na podłodze, to możemy również zaproponować wzór jodła francuska czy jodła klasyczna . Nasze podłogi drewniane ułożone w konkretnym wzorze są dopasowywane do wymiaru twojego pomieszczenia

KROK 5

KONSTRUKCJA DESKI

Wybieramy konstrukcję deski spośród wytwarzanej zgodnie z wieloletnią tradycją deską litą ekologiczną wykonaną 100% z drewna w całym jej przekroju przyjazną środowisku , czy deską klejoną oparta na podkładzie sklejanym z sklejki i obłogu z drewna, zazwyczaj o grubości około 4 lub 6 mm drewna właściwego.

KROK 6

STRUKTURA

Wykończenie desce podłogowej nadaje wybrana struktura, a każda deska jest wykańczana ręcznie przez doświadczonych pracowników naszej firmy. Dzięki temu nasze podłogi drewniane stają się jeszcze piękniejsze. Wybierz, czy chcesz deski szczotkowane naturalnie czy struktyrozowane w mocnej głębokiej szczotce .

KROK 7

KOLOR

Na tym etapie dysponujemy bogatym zastosowaniem wybarwień powierzchni finalnej gdzie całość naszej oferty jest zaprezentowana w kolekcjach home Home Queen i Vintage .Standardowy kolor wypełnienia sęków w kolorze czarnym.(nie dotyczy klasy natur).
Jednak możliwości wybarwienia są nieskończone i mogą być realizowane w sposób indywidualny.