Parkiet

Parkiet, czyli podłoga idealna. Naturalne drewno to nie tylko elegancki wygląd, ale i dobra izolacja termiczna oraz trwałość i ponadczasowe, gustowne rozwiązanie pasujące niemalże do każdego wnętrza. Produkowany jest z drewna specjalnie selekcjonowanego, o najlepszych parametrach technicznych. Jego rysunek jest bardzo delikatny.
Produkowany w wymiarze 20/60/360 mm.

Poniżej znajdują się dostępne rodzaje.

Dąb Exclusive REVESEN

Produkowany jest z drewna specjalnie selekcjonowanego, o najlepszych parametrach technicznych. Jego rysunek jest bardzo delikatny. Gęsty oraz wzdłużny układ słojów oraz brak wad w warstwie użytkowej sprawiają, iż Dąb Exclusive REVESEN jest bardzo twardy oraz odporny na zniekształcenia w czasie użytkowania podłogi. Szczególnie polecamy go dla bardzo mocno obciążonych podłóg. Nabłyszcz uwydatnia naturalne piękno podłogi z czystego drewna najwyższej jakości.

Dąb Prima REVESEN

Polecamy dla osób ceniących naturalne piękno drewna. Dowolny układ słojów sprawia, iż rysunek drewna jest bardzo wyrazisty, a brak sęków i innych wad nie zakłóca harmonii czystej podłogi
w klasie I.

Dąb Country REVESEN

Poszczególne klepki mają piękny rysunek dębowych słojów okraszony niewielkimi sękami i delikatnie zróżnicowaną barwą, podkreślającą naturalne piękno dębowego drewna.

Dąb Klasyk REVESEN

To klasyka wśród parkietów dębowych. Swoim rysunkiem słojów wprost przypomina dębowy las. Większe, ale czyste i zdrowe sęki oraz intensywniejsze zróżnicowanie barw pozwolą nam docenić piękno natury. Polecamy tę klasę dla osób preferujących bardziej wyrazisty rysunek drewna, połączony z urokiem naturalnej drewnianej podłogi, gdzie sęki są ozdobą a nie wadą.

Dąb Rustikal REVESEN

To przede wszystkim rozwiązanie ekonomiczne. Ze względu na niski koszt polecamy go tam, gdzie potrzebujemy wykonać podłogę niskim nakładem środków. Wybierając Dąb Rustikal REVESEN będziemy mieli ciepłą oraz trwałą podłogę na wiele lat. Duże sęki oraz inne wady są odzwierciedleniem życia dębu, w czasie jego wieloletniego wzrostu i potrafią niejedno pomieszczenie uczynić atrakcyjnym.

Jesion Excelent REVESEN

To najwyższej jakości czyste, specjalnie selekcjonowane drewno jesionowe. Jasna barwa drewna jesionowego świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, a wyraźne, wzdłużne ułożenie słojów sprawia, że podłoga jesionowa jest bardzo twarda i odporna na duże obciążenia, dlatego poleca się ją do często i intensywnie użytkowanych pomieszczeń.

Jesion Elegance REVESEN

To najwyższej jakości drewno jesionowe, o nieco wyraźniejszym rysunku słojów niż w przypadku Jesion Excelent REVESEN. Jego jasna barwa powiększa optycznie pomieszczenie, w którym ułożona jest jesionowa podłoga.

Jesion Natur REVESEN

Charakteryzuje się zdecydowanym rysunkiem słojów, a jasna i czysta barwa drewna, ale z domieszką ciepłego brązu sprawia, że każda podłoga nabierze ekologicznego uroku.

Jesion Standard REVESEN

Zdecydowany i mocny rysunek drewna jesionowego z dodatkiem małych, zdrowych sęków i zróżnicowanej barwie to cechy, które sprawiają, że Jesion Standard REVESEN jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie naturalne piękno.

Jesion Economy REVESEN

Tu podobnie jak w Jesionie Standard REVESEN rysunek słojów jest bardzo wyrazisty. Mocniej zróżnicowana barwa i większe, ale zdrowe sęki sprawiają, że ma się uczucie bezpośredniego obcowania z Naturą.

Jesion Rustikal REVESEN

Szlachetna jesionowa podłoga z bardzo wyrazistym rysunkiem słojów oraz stanowczymi brązowymi zabarwieniami i większymi sękami dodają charakteru i podkreślają prawdziwe piękno jesionu.