DESKA PODŁOGOWA

Długie, szerokie i ponadczasowe, stanowią solidną podstawę atrakcyjnego wnętrza. Szeroka gama oferowanych desek pozwala na ich idealne dopasowanie do pomieszczeń o różnym charakterze. Nasze deski to 100% litego drewna, dzięki czemu znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu i nadają pomieszczeniom blasku.Dzięki naszej innowacyjnej konstrukcji deski cechuje większa elastyczność, która umożliwia precyzyjny montaż oraz gwarantuje stabilność podłogi w trakcie użytkowania. Produkowana w wymiarach o grubości 16 i 20 mm, szerokościach 120 i 150 mm, długościach 400-2000 mm, oraz deska 180 mm szerokości o grubości 20 mm i w długościach 400-2100 mm.

Poniżej znajdują się dostępne rodzaje.

Dąb Selekt REVESEN

To produkt najwyższej jakości, produkowany ze specjalnie selekcjonowanego drewna, o czystym i delikatnym rysunku słojów, pozbawionych w warstwie użytkowej wad. Dzięki dużej powierzchni deski podłogowej, sprawdza się ona doskonale w pomieszczeniach o wysokim obciążeniu podłogi. Ale duża powierzchnia to również pełniej oddany rysunek słojów.

Dąb Natur REVESEN

To wysokiej jakości produkt z dębowego drewna o pięknym rysunku słojów i delikatnie zróżnicowanej barwie. Gdzieniegdzie mogą pojawić się niewielkie sęki, dodające naszej podłodze naturalnego uroku.

Dąb Markant REVESEN

Swoim zdecydowanym rysunkiem słojów i większymi niż w przypadku Dębu Natur REVESEN, ale czystymi i zdrowymi sękami oraz wyraźniej zróżnicowaną barwą pokazuje bogactwo prawdziwej natury. To idealny wybór dla tych, którzy lubią przenieść do domu wspomnienia z leśnych spacerów.

Dąb Rustikal REVESEN

To najbardziej kolorystycznie zróżnicowany gatunek deski podłogowej REVESEN, ale też najpełniej obrazuje życie dębu, gdzie duże sęki oraz mocniej zróżnicowana barwa są efektem wieloletniego wzrostu drzewa. Ciepło i bliskość natury wręcz emanują z podłogi Rustikal REVESEN, dlatego polecamy ją wszystkim, którzy cenią sobie ekologiczny styl życia.

Jesion Selekt REVESEN

To najwyższej jakości czyste, pozbawione wad w warstwie użytkowej, specjalnie selekcjonowane drewno jesionowe. Jego jasna barwa, oraz większy niż w przypadku parkietu rysunek słojów, doskonale współgra z nowoczesnymi aranżacjami.

Jesion Natur REVESEN

Większa niż w przypadku parkietu powierzchnia deski daje możliwość pokazania pięknego i wyrazistego rysunku słojów jesionowego drewna pozbawionego naturalnych wad. Jego jasna i czysta barwa, ale z domie- szką ciepłego brązu sprawia, że każde pomieszczenie, w którym będzie podłoga ułożona z Jesiona Natur REVESEN nabierze ciepła i przytulnego klimatu.

Jesion Standard REVESEN

Jego cechą rozpoznawczą jest zdecydowany i mocny rysunek drewna jesionowego z dodatkiem małych, zdrowych sęków i zróżnico- wanej barwie. Jesion Standard REVESEN jest chętnie wybierany przez osoby lubiące bezpośredni kontakt z przyrodą.

Jesion Economy REVESEN

To również klasa drewna o mocnym, wyrazistym rysunku słojów, ale z nieco większym spektrum barw. Na podłodze dostrzec możemy większe, zdrowe sęki, dzięki którym będziecie mogli się Państwo poczuć jak podczas spaceru po pięknym jesionowym lesie.

Jesion Rustikal REVESEN

Tu podobnie jak w Jesionie Economy REVESEN rysunek słojów jest bardzo wyrazisty. Większe jest również zróżnicowanie barw. Drewno ozdobione jest większymi, zdrowymi sękami obrazującymi naturalny cykl wzrastania jesionowego lasu. Wystarczy rzut oka na podłogę Jesion Rustikal REVESEN, aby móc docenić całą złożoność, a zarazem piękno natury.

* Opis jakości drewna dotyczy warstwy użytkowej.